Kontakt

Vimek AB
Allan Jonssons väg 11
922 31 Vindeln
Tel: 0933-135 15
Mail: info@vimek.se
Org.nr: 556480-3053

Fredrik Lundberg

Verkställande Direktör, Nya marknader

0933-135 20

070-399 22 86

fredrik.lundberg@vimek.se

Ola Lindström

Försäljningschef, Europa

0933-13517

072-1420242

ola.lindstrom@vimek.se

Maria Öhman

Försäljningschef, Sverige, Norden

0933-135 16

070-369 76 61

maria.ohman@vimek.se

Ulf Johansson

Eftermarknad, Service, Support, Utbildning

0933-135 23

076-113 09 75

ulf.johansson@vimek.se

Jonny Granström

Reservdelar, Order, Reklamationer

0933-135 28

jonny.granstrom@vimek.se

Dick Hedqvist

Reservdelar, service och support

0933-135 26

dick.hedqvist@vimek.se

Urban Lundström

Eftermarknadschef

0933-135 30

072-245 99 80

urban.lundstrom@vimek.se

Johannes Nilsson

Konstruktion/Produktchef

0933-135 18

070-234 95 34

johannes@vimek.se

Tom Hedqvist

Ekonomi

0933-135 19

tom.hedqvist@vimek.se

Åsa Ekström

Inköp

0933-13525

asa.ekstrom@vimek.se

Thomas Johansson

Konstruktör

0933-13529

thomas.johansson@vimek.se

Joachim Granström

Konstruktör

0933-135 22

joachim.granstrom@vimek.se

Tord Nordin

Produktion

0933-135 21

tord.nordin@vimek.se